TRANSIT CUSTOM

Transit Custom

Nowy Ford Transit Custom jest ucieleśnieniem wszystkiego, z czego już od dawna słynie Ford Transit. Na bazie jego zalet powstał van, który zabierze Twoją firmę w przyszłość!
Ford Transit Custom to nie tylko śmiały, nowoczesny i profesjonalny wygląd, który wzbudza zaufanie i uznanie w oczach innych. Każda wersja (Van, Van z podwójną kabiną, Kombi oraz Kombi-Van) wyposażona jest w wiele zaawansowanych technologii – od Ford SYNC, który pozwala na obsługę głosową, przez nowy system podłączania odtwarzacza mp3 oraz telefonu, po technologie oszczędzające paliwo, takie jak Auto-Start-Stop czy ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging).

Pobierz cennik (VAN) Pobierz cennik (VAN) Pobierz cennik (Kombi) Pobierz cennik (Kombi) Pobierz katalog Pobierz katalog

transit-custom-wprowadzenie

Nowoczesne nadwozie

  • Nowe, bardziej komfortowe fotele przednie – fotel kierowcy i kierownica są w pełni regulowane. Dzięki temu można znaleźć idealną pozycję do prowadzenia pojazdu. Fotel ma wbudowany podłokietnik, a jako opcja dodatkowa dostępne są także regulacje oparcia na wysokości odcinka lędźwiowego oraz podgrzewanie foteli.
  • Wygodne, dobrze rozmieszczone schowki – w samochodzie można znaleźć wiele dogodnych miejsc na swoje rzeczy – od 93-litrowego schowka pod podwójnym przednim siedzeniem pasażera, po ukrytą w desce rozdzielczej skrytkę na telefon komórkowy czy odtwarzacz mp3 (jest w nim nawet 12-woltowe gniazdko). Ford SYNC.
  • Zaawansowana technologia obsługi głosowej – Ford SYNC pozwala na obsługę odtwarzacza muzyki czy wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych poleceń głosowych.. Ford SYNC umożliwia również głosowe zarządzanie muzyką odtwarzaną zarówno z urządzeń podłączonych do portu USB, jaki i przesyłaną z telefonów komórkowych.

Custom dla Twojej firmy

Aby precyzyjnie dopasować Forda Transit Custom do potrzeb jego właściciela, stworzyliśmy cztery rodzaje nadwozia: Van, Van z podwójną kabiną, Kombi oraz Kombi Van. Można wybrać wersje z krótkim (L1) lub długim (L2) rozstawem osi, a także pięć opcji dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu, od 2 500 do 3 300 kg.

  • Wiodąca w klasie przestrzeń ładunkowa – Ford Transit Custom oferuje najdłuższą przestrzeń ładunkową, najszersze otwieranie drzwi bocznych oraz najlepszą wysokość użytkową wnętrza w swojej klasie. Oznacza to, że może z łatwością przewozić standardowe płyty budowlane o wymiarach 244 x 122 cm, 3 europalety i inne przedmioty o długości do 3 metrów. Przestrzeń ładunkowa wynosi łącznie prawie 6 metrów sześciennych przy zamontowanej przegrodzie – i to w wersji z krótkim rozstawem osi!
  • Oświetlenie ułatwiające załadunek – gdy przyjdzie pracować w kiepskich warunkach oświetleniowych, z pomocą przyjdzie energooszczędne oświetlenie LED o dużej mocy (dostępne w opcji dodatkowej), które rozjaśni przestrzeń ładunkową.
  • Unikatowe rozwiązanie przestrzeni ładunkowej – w przegrodzie oddzielającej kabinę od przestrzeni ładunkowej, przy podłodze znajduje się otwierana klapa do schowka pod siedzeniami pasażerów, która pozwala zmieścić we wnętrzu przedmioty o długości do 3 metrów – nawet w wersji z krótkim rozstawem osi.
  • Innowacyjne, praktyczne i bezpieczne mocowania ładunku – Punkty do mocowania przewożonych przedmiotów zwykle znajdują się na podłodze i dostęp do nich może być utrudniony. Dlatego w Fordzie Transit Custom umieszczono je tuż nad powierzchnią podłogi, na bocznych ścianach przestrzeni ładunkowej. Dodatkowe punkty mocowania znajdują się na wysokości talii oraz ramion i są budowane w konstrukcję pojazdu. Każdy z nich może utrzymać aż 30 kg ładunku!

BlobServer (3) BlobServer (2)

Silniki

Dzięki silnikom wysokoprężnym o wysokiej wydajności i technologiom dbającym oszczędność paliwa, Ford Transit Custom zużywa jedynie 6,4 l na 100 km, emitując przy tym zaledwie 168 g/km CO2 (w wersji Kombi M1) – a wszystko bez strat na mocy i wydajności.
Nowy Ford Transit Custom wyposażony jest w zaawansowany i ekonomiczny silnik wysokoprężny Duratorq TDCi o pojemości 2,2 litra oraz 6-stopniową manualną skrzynię biegów. W połączeniu z technologiami Ford ECOnetic, silniki te obniżają koszty eksploatacji, zmniejszają negatywny wpływ na środowisko oraz spełniają surowe wymogi europejskiej normy dotyczącej emisji spalin Euro Stage V. Wszystko to bez straty na mocy czy momencie obrotowym – te wynoszą 100 KM/310 Nm, 125 KM/350 Nm lub 155 KM/385 Nm.

  • Auto-Start-Stop – do 10% niższe zużycie paliwa – gdy samochód stoi w miejscu (na przykład na światłach czy w korku), technologia Auto-Start-Stop automatycznie wyłącza silnik, ale zachowuje zasilanie klimatyzacji czy radia. Wystarczy nacisnąć sprzęgło, a silnik ponownie się uruchomi. W cyklu miejskim rozwiązanie to pozwala obniżyć zużycie paliwa nawet o 10%.
  • System inteligentnego ładowania akumulatora – system ładuje akumulator z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging) i działa tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Przekłada się to na jeszcze większą oszczędność paliwa i mniejszą emisję CO2. Zaawansowane silniki wysokoprężne Duratorq to przede wszystkim oszczędność, wytrzymałość i niezawodność. Wykonano je z podzespołów o wydłużonej żywotności, dzięki czemu przegląd serwisowy ustawiony jest co 50 000 km lub co 2 lata. Dodatkowo Ford Transit Custom jest objęty 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.

Comments are closed