FIESTA VAN

Nowa Fiesta Van

 

ford-fiesta-vanford_fiesta_van

Fiesta van to wersja trzydrzwiowa, przeznaczona głównie dla małych firm. Najmniejszy samochód dostawczy w gamie Forda będzie dostępny z jednym z trzech silników. W przestrzeni ładunkowej możemy umieścić przedmioty o maksymalnej długości 1292 mm oraz szerokości 1278 mm.

Kabina Forda Fiesta Van czyni codzienną pracę przyjemniejszą, bezpieczniejszą i wygodniejszą. Dlatego jak przystało na świetny samochód służbowy, zapewnia ona niezbędną przestrzeń, komfort, elegancję i jest przy tym wyposażona w wiele inteligentnych technologii i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo.

Przestrzeń ładunkowa o objętości 1,0 m3 posiada ochronną, twardą gumową matę podłogową, cztery boczne uchwyty mocujące (zgodne z normami DIN) oraz pełnej wysokości przegrodę (zgodne z normami DIN).

BlobServer

Dostępne w opcji technologie, takie jak kamera cofania oraz czujniki parkowania, ułatwiają i uprzyjemniają prowadzenie Forda Fiesta Van, czyniąc ten samochód jeszcze bardziej wydajnym w pracy.

Ford Fiesta Van – łatwiejsza, bezpieczniejsza jazda na wstecznym biegu

Kamera cofania Słupki, donice czy murki już nie stanowią problemu – na ekranie wbudowanym w środkową część deski rozdzielczej, kamera cofania pokazuje wszystko to, co znajduje się z tyłu pojazdu. System dodatkowo wyświetla wirtualne linie, które pomagają zaparkować nawet w najciaśniejszych miejscach. Dla wygody, kamera cofania włącza się automatycznie po wybraniu biegu wstecznego

Fiesta Van – dostępne w opcji czujniki parkowania

Czujniki – czyli bezstresowe parkowanie Nic tak nie podnosi pewności siebie w trakcie parkowania, jak czujniki parkowania, które pomogą ocenić odległość między autem a dowolną przeszkodą (zarówno z przodu, jak i z tyłu). Po jej wykryciu, czujniki wysyłają ostrzeżenie dźwiękowe, którego natężenie wzrasta wraz ze zbliżaniem się do przeszkody. (wyposażenie opcjonalne)

Fiesta Van – więcej ciszy i komfortu w kabinie

Lepiej wyciszona kabina Wprowadzone w kabinie udoskonalenia tłumią nie tylko hałas silnika, ale również wiatru czy opon. Fiesta Van – ogrzewanie i klimatyzacja

Przyjemna temperatura bez względu na otoczenie

Wydajne i proste w obsłudze ogrzewanie i klimatyzacja zapewniają komfortowe warunki przez cały rok. Komfort i wygoda Sterowanie głosem, Ford Easy Fuel czy samochodowy system audio DAB zapewnią Ci przyjemne i bardziej komfortowe korzystanie z samochodu.

Ford SYNC – zaawansowana technologia obsługi głosowej Ford SYNC to jedna z najnowocześniejszych technologii, w które wyposażono Forda Fiesta Van. Pozwala ona na obsługę odtwarzacza muzyki czy przyjmowanie i wykonywanie połączeń telefonicznych – a wszystko to za pomocą prostych poleceń głosowych. (bez obsługi języka polskiego)System Ford SYNC pozwala również na odtwarzanie plików dźwiękowych z pamięci USB, telefonu z technologią Bluetooth®, odtwarzacza MP3 czy iPoda – a wszystko w oparciu o polecenia głosowe (bez obsługi języka polskiego). Jednak jego najważniejszą funkcją jest Emergency Assistance. Dzięki niej, w momencie wypadku lub kolizji telefon komórkowy wykona automatycznie połączenie alarmowe do służb ratunkowych, informując je o lokalizacji pojazdu.

Wysoka jakość dźwięku

Radio z odtwarzaczem CD znajdują się w wyposażeniu standardowym. Van daje również możliwość podłączenia iPoda® i innych odtwarzaczy muzyki. Dzięki temu można zabrać w każdą podróż całą swoją ulubioną muzykę. Fiesta Van

Teraz zawsze zatankujesz właściwe paliwo Dzięki systemowi Ford Easy Fuel zatankowanie niewłaściwego paliwa będzie praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu niewłaściwa końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu. A ponieważ Ford Easy Fuel jest systemem bezkorkowym, nie trzeba brudzić sobie rąk podczas tankowania.

Quickclear błyskawicznie oczyszcza przednią szybę Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze szybko usuną lód i śnieg.

 

 

Comments are closed